Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Metoda 5S

5S  metoda je výsledkem odhodlání odstranit nepotřebné položky z pracovních stanic, zajistit řád, čistotu a vštípit metodickou disciplínu napříč procesy pomocí japonské filozofie:

  • Seiri: Vytřídit, eliminovat zbytečné
  • Seiton: Uspořádat, místo pro všechno a všechno na svém místě
  • Seiso: Vyčistit, zachovat čistotu, zbavit ze zdrojů nečistot
  • Seiketsu: Standardizace. Paušální aplikace čistoty a pořádku
  • Shitsuke: Udržování. Trvalá podpora společného dodržování stanovených pravidel

metoda_5S.jpg (155 KB)

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu