INVESTICE

V rámci neustálého rozvoje naší firmy jsme v květnu 2016 investovali 8 milionů Kč do koupě sousedního pozemku a dalších 10 milionů do výstavby výrobní haly, nových kanceláří a rozšíření skladových prostor. Výstavba především skladových prostor byla zkolaudována v červenci 2017a my tak můžeme razantně navýšit zásoby nejen rychloobrátkového zboží a okamžitě tak reagovat na vaše požadavky na dodávky v co nejkratším termínu.

Kovový nábytek Enprag

sklad.jpg (339 KB)

doprava_Enprag.jpg (386 KB)

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom.