Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Doporučení pro zavádění LEANU

Jaké jsou tipy pro úspěšnou implementaci LEANu a čemu se naopak vyhnout?

Novinky
20.04.2021

Vyplatí se vaší firmě štíhlá výroba?

Zajímá vás, jak štíhlá výroba vznikla, jaké jsou její principy a jak ji nejlépe implementovat?

Novinky
29.03.2021

Výhradní zastoupení

Firma ENPRAG, s.r.o. má výhradní zastoupení korejské firmy HBL INC. pro Českou republiku již od roku 2017.

Novinky
21.02.2020

Investice do nových prostor

V rámci neustálého rozvoje naší firmy jsme v květnu 2016 investovali 8 milionů Kč do koupě sousedního pozemku a dalších 10 milionů do výstavby výrobní haly, nových kanceláří a rozšíření skladových prostor.

Novinky
21.04.2019

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu