Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOSHIN KANRI

HOSHIN KANRI - management a řízení směřování podniku, zapojení všech týmů do řízení procesů. Hoshin nám dává odpověď na klíčové otázky např.:

  • Kde chceme být v budoucnosti?
  • Jak toho chceme dosáhnout?
  • Kdy chceme dosáhnout cílů?
  • Kdo se bude podílet na dosažení cílů?

Vrcholový management vytváří strategický plán, který je posuzován po částech, ne jako celek.  Předává ho střednímu managementu, jedná se tedy o efekt kaskád nebo svislou difuzi. Zahrnutí a participace všech složek týmů je důležitým faktorem. Pokrok je nutné důsledně posuzovat a jakákoliv změna musí být k lepšímu.

 

hoshin-kanri.jpeg (33 KB) 

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu