Metoda KANBAN

KANBAN systém sloužící jako nástroj vyladění výroby a propojení jednotlivých procesů. Podstata koncepce kanban metody je založená na poskytnutí pouze těch komponent ze strany dodavatele, skladu nebo výroby, které jsou zapotřebí, v daném množství a v daném čase tak, aby neexistovaly žádné přebytečné inventáře.

Simple-kanban-board.jpg (559 KB)

Čeho bychom měli dosáhnout v konkrétních parametrech:

  • snížení zásob ve výrobě
  • redukce seřizovacích časů
  • zkrácení průběžných časů výroby
  • redukce potřeby ploch
  • snížení personálních nákladů
  • snížení nákladů na kvalitu    

 

Příklady produktů pro metodu Kanban, dodávané firmou SESA-SYSTEMS, specialistou pro štíhlou výrobu.

Kanban pořadač.jpg (247 KB)Kanban pořadače

 

 

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.