Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Lean Řešení

Nabízíme kompletní škálu služeb, od návrhu řešení a zavedení štíhlého procesu až po možnost montáže svépomocí. Zveme vás také navštívit náš showroom.

Lean_Office

1. Řešení na míru

Navštívíme vás, vyhodnotíme požadavky a navrhneme řešení na míru. Nabízíme realizaci vaší představy od návrhu až po instalaci. Jsme připraveni dodat vám komplet Lean řešení. Od regálových sestav, pracovišť, až po vizualizaci dokumentů.

2. Návrh řešení a montáž svépomocí

Připravíme vám návrh na míru, dodáme díly určené k montáži vlastními silami.
Po vyhodnocení vašich požadavků a vypracování řešení na míru vám dodáme díly a sestavy a produkty pro montáž svépomocí. Dodáme vám výkresy sestav a dílů pro montáž svépomocí.

3. Montáž svépomocí

Dodáme vám pouze vámi vybrané díly pro montáž vlastními silami.

Lean_solutions.jpg (355 KB)

Náhledy zrealizovaných zakázek:

Konstrukce z hliníkových profilů.jpg (92 KB)       Vizuální Management.jpg (115 KB)

Realizace z hliníkových profilů.jpg (116 KB)       Leanpost 3000.jpg (57 KB)

Řešení - vizuální management       Řešení - vizuální management

Multispace - vizuální management       Řešení - vizuální management

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu