Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

PRACOVIŠTĚ Celkem produktů :

na stránku

Montážní pracoviště jsou nedílnou součástí pracovní plochy. Je tedy důležité, aby byly dokonale přizpůsobeny nejen pracovnímu procesu, ale také zaměstnancům, kteří u nich tráví spoustu času. Díky pracovištím sestaveným na míru z trubkového stavebnicového systému je možné změnšit prostor pracovní plochy na nutné minimum. Malá pracovní plocha s ergonomicky uloženými nástroji dělá pracovní prostor přehlednějším, snižuje tak čas stráveným zbytečným hledáním potřebných věcí a zvyšuje produktivitu práce. Všechna pracoviště jsou navrhována a konstruována na míru konkrétnímu výrobnímu procesu. Každé pracoviště může být vybaveno perfopanely s věšáky pro ukládání nářadí či pro zavěšení plastových boxů. Součástí mohou být také dílenské stolové kontejnery.

Pracoviště ve tvaru U nebo L

Tato pracoviště jsou vhodná pro výrobní procesy, v rámci nichž provádí jeden zaměstnanec více pracovních úkonů. Pracoviště ve tvaru U nebo L napomáhají k maximálnímu využití pracovní plochy, snižují čas vynaložený na přemisťování materiálu mezi pracovištěmi, minimalizují zbytečné úkony a pohyby.

Pojízdná pracoviště pro práci ve stoje

Práce ve stoje hojně využávaná pro svůj dopad na snižování stresu a zvyšování produktivity. Stejně tak jako u ostatních pracovišť, i zde je nutné zvolit správnou výšku v závislosti na výšce zaměstnanců a na druhu práce. Pracoviště jsou vybavena kolečky s brzdou, mohou být také výškově stavitelná.

Pojízdná pracoviště pro počítače a tablety

Pracoviště na kolečkách pro umístění počítačů a tabletů umožňují nepřetržitý přístup k pracovním instrukcím, důležitým metrikám a k dalším důležitým informacím. Pracoviště jsou mohou být vybavena výsuvným dnem pro klávesnici. Pokud pracovní prostředí vyžaduje větší ochranu počítače, je vhodnější použít počítačové skříně.

Antistatická pracoviště

Veškerá montážní pracoviště je možné vyrobit také v antistatickém (ESD) provedení. Antistatická pracoviště, stejně tak jako pracoviště standardní, lze vybavit podvěsnými i stacionárními kontejnery, perfopanely a přídavnými panely v provedení ESD.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu