Principy Štíhlé výroby, Lean Management

Lean je soubor metod řízení, který je založen na několika základních principech. Primárně jde o snahu celé organizace trvale se zlepšovat ve všech oblastech, setrvat v nastavených změnách, zamezit zbytečnému plýtvání, zvýšit efektivitu a tím získat dlouhodobou a ekonomicky návratnou investici, kdy se primárně bere v potaz co nejlepší uspokojení potřeb zákazníka.

V souvislosti s Lean se obvykle používá pojem Lean Management. Jde o způsob myšlení, filozofii, napříč celou organizací, kterou musí přijmout všechny složky. Lean se často používá s různými přívlastky, podle toho na jakou oblast má být tato metodologie uplatněna.

  • Lean Manufacturinglean_management.jpg (422 KB)
  • Lean Administration
  • Lean Programming
  • Lean Six Sigma
  • Lean Audit
  • atd.

Jedním z nejznámějších přístupů je Lean Manufacturing, neboli Štíhlá Výroba. Je to metodologie zaměřená na odstranění všech druhů plýtvání z procesů výroby, čímž se procesy stávají rychlejšími, flexibilními a schopnými uspokojit požadavky zákazníků.


V oblasti Štíhlé výroby úzce spolupracujeme s těmito významnými výrobci:

  • logo-sesa-systems.png (30 KB)  SESA SYSTEMS GmbH, francouzský výrobce, světový lídr v oblasti Lean Manufacturing
  • maytec-logo.jpg (37 KB)   MayTec GmbH, německý výrobce a distributor hliníkových profilových systémů
  • Trubkový stavebnicový systém Logiform HBL INC., korejský výrobce a distributor trubkových systémů Trubkový systém LOGIFORM

 

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN AKADEMIE

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat světovým lídrem v Lean Manufacturing - francouzskou firmou SESA SYSTEMS. Více informací o Lean Akademii zde.