Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

SMED

SMED = Single Minute Exchange of Die. Metoda zkracování časů přetypování výrobních zařízení.

Program rychlých změn (SMED) má za cíl:

  • Získat tu část kapacity stroje, kterou ztrácíme jeho dlouhým přestavováním.
  • Zajistit rychlý přechod z jednoho typu výrobku na druhý, tím umožnit výrobu v malých dávkách. Výroba v malých dávkách nabízí vyšší pružnost a nižší rozpracovanost výroby.

Postup změn vychází z důkladné analýzy seřizování, která se vykonává pozorováním přímo na pracovišti. Radikálního zkracování časů seřízení dosahujeme postupně pomocí změny organizace, standardizací postupu seřízení, trénin¬kem týmu, speciálními pomůckami a technickými úpravami stroje. Metoda SMED je často i součástí programu TPM.

smed.jpg (79 KB)

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu