Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Konfigurátor Logiform

KONFIGURÁTOR LOGIFORM

STÁHNĚTE SI KONFIGURÁTOR ZDARMA A VYTVOŘTE SI VLASTNÍ NÁVRH

Stáhnout

Pomocí volně dostupného konfigurátoru Logiform výrazně zrychlíte proces navrhování. Navíc si budete moci sami vytvořit přesnou vizualizaci konstrukce ještě předtím, než začnete sestavovat.

CHCETE VĚDĚT, JAK NA TO?

Zjistěte, jak zprovoznit nástroj SketchUp a navrhnout vlastní konstrukce z trubkového systému.

JAK STÁHNOUT A NAINSTALOVAT
JAK NAVRHNOUT SPÁDOVÝ REGÁL

 

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu