Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TPM - totálně produktivní údržba

TPM = Total Productive Maintenance. Účelem TPM je maximalizovat celkový výkon systémů. Celková - totálně produktivní údržba. Jedná se o soubor aktivit vedoucích k provozování strojního parku v optimálních podmínkách a udržení těchto podmínek. Cílem TPM je předcházet neplánovaným výpadkům výrobní technologie-strojů a to díky systému totální preventivní údržby, ve kterém jsou jasně definované role.

TPM se skládá ze samostatných programů:

  • samostatná údržba SÚ TPM
  • plánovaná údržba PÚ TPM
  • hladká přejímka HP TPM
  • trénink
  • zvyšování využití strojů
  • technické zlepšování strojů

tpm.png (62 KB)

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu