Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zastoupení pro ČR

Firma ENPRAG, s.r.o. má výhradní zastoupení korejské firmy HBL INC. pro Českou republiku již od roku 2017. Díky nadstandardní podpoře ze strany přímého výrobce vám tak můžeme nabídnout ty nejlepší ceny a služby spojené jak s distribucí jednotlivých komponent zn. Logiform, tak i s konečnou montáží a umístěním hotových aplikací přímo na adrese klienta.

Kombinací podpory přímého výrobce s naší mnohaletou zkušeností nejen v oblasti Lean a možností komplexních dodávek standardního průmyslového nábytku a vybavení vám také vždy zajistíme to nejlepší řešení přímo na míru. Díky minimálním nákladům tak dosáhnete maximální efektivity veškerého výrobního procesu a ve výsledku pak i zvýšení konkurenceschopnosti snížením konečných cen. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. 

LETTER OF DISTRIBUTORSHIP

Proč s námi spolupracovat

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

 

SHOWROOM na 300 m²

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+420 234 002 316 | info@stihlavyroba.eu